Made With Love

прва специјализирана продавница за крофни

НАРАЧАЈ И ПОДИГНИ!

Donut bar е прва специјализирана продавница за рачно изработени крофни кои не само што изгледаат убаво туку се и највкусните во градот, затоа што се приготвени со многу љубов. Традиционални или модерни, чоколадни или овошни, полнети или празни… На крофните им даваме една поинаква форма која ги освојува сите сетила.

Нашите вредности:

-го правиме денот посладок

-твоето прво залче е исто толку добро како и последното

-правиме повеќе од крофни…

-не забораваме од каде сме почнале

-секоја една крофна ја правиме како да е единствена

Little pony surprise box 🦄 ...

182 0

Втора тура крофни спремни за јадење🍩🍩🍩🍩🍩 ...

253 0

Скрши го срцето и изненади се😍 ...

250 0

Најдобар начин да кажеш те сакам🍓🤍 ...

272 0

Late breakfast 🥞🍓💤 топли мини палачинки со чоколадо и јагоди☺️ доставуваме преку @foodgurumk и @naracaj.official ☎️ ...

182 0

🆕НОВО❤️ Неодоливо швајцарско чоколадо исполнето со крем, јагоди и омилените чоколадца😍
Цена: 1350 ден
(достапно само со претходна нарачка)
...

215 0

Наскоро... 🤩 ...

104 0

Is it a girl or a boy❔На среќата и нема крај 💕
Цена: 1150 ден
(со претходна нарачка)
...

151 0

Многу од вас не прашуваат дали цело време ги имаме сите крофни? Епа вака 😄 Во текот на денот витрината повеќе пати се празни и полни. Во нашето мени има повеќе од 50 вкусови на крофни кои во текот на денот се менуваат. Ако сакате кога ќе дојдете да ја има вашата омилена крофна, најдобро да ја нарачате еден ден однапред🍩ве чекаме💕 ...

211 3

Награди

nagrada

Доставуваме со

Работно Време

Понеделник-Петок:09:30-20:30h

Сабота:11:00-20:30h

Ул.Орце Николов 145 (Дебар Маало) Скопје, Македонија

© COPYRIGHT 2021 DONUTBAR.COM.MK