Зошто букетот да овене кога може да се изеде

 

Нашите букети не само што мирисаат убаво, туку се и превкусни.

Доколку сакaш да нарачаш јави ни се или пиши ни два дена однапред.

Цена: 1050ден.

Број на крофни: 9

Нарачка до 16h два дена однапред.

Награди

nagrada

Доставуваме со

Работно Време

Понеделник-Петок:10:00-19:00h

Сабота:10:30-18:00h

Ул.Орце Николов 145 (Дебар Маало) Скопје, Македонија

© COPYRIGHT 2021 DONUTBAR.COM.MK