Made With Love

ПРВА СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА ПРОДАВНИЦА ЗА КРОФНИ

НАРАЧАЈ И ПОДИГНИ!

Donut bar е прва специјализирана продавница за рачно изработени крофни кои не само што изгледаат убаво туку се и највкусните во градот, затоа што се приготвени со многу љубов. Традиционални или модерни, чоколадни или овошни, полнети или празни.. На Крофните им даваме една поинаква форма која ги освојува сите сетила.

Нашите вредности:

-го правиме денот посладок

-твоето прво залче е исто толку добро како и последното

-правиме повеќе од крофни…

-не забораваме од каде сме почнале

-секоја една крофна ја правиме како да е единствена

Славиме🎈🎈🎈 ...

61 0

Снежни Coconut Bueno 🥥🍩❄️ ...

64 0

Денес е твој ден🎉а ние сме тука да го направиме посебен😇 ...

37 0

Фереро🍩 главна во друштво😎 ...

86 0

Само за тебе❣️Дизајнирани крофни по твоја желба😋 ...

118 0

Вашите омилени крофни спремни🍩Се гледаме во нашата продавница во Дебар Маало 😋 ...

88 0

Бамби🍩или Бел Киндер Буено🍩⁉️😋 ...

44 0
Работно Време

Понеделник-Петок:09:30-20:30

Сабота:11:00-20:30

© COPYRIGHT 2021 DONUTBAR.COM.MK