Чоколадни јагоди/цреши

 

Сладок чоколаден десерт полн со витамини. Одлични за после ручек, за освежување во топлите денови, за мезе со вино, за разубавување на тортата, за подарок, за секаде и секого.

 

Достапни во мало, средно и големо пакување во боја и дизајн по ваша желба.

Нарачка до 16h, два дена однапред

*сезонски производ (не се достапни преку цената година)

Награди

nagrada

Доставуваме со

Работно Време

Понеделник-Петок:09:30-21:00h

Сабота:11:00-21:00h

Ул.Орце Николов 145 (Дебар Маало) Скопје, Македонија

© COPYRIGHT 2021 DONUTBAR.COM.MK