[vc_row row_type=”parallax” parallax_content_width=”in_grid” text_align=”left” full_screen_section_height=”no” background_image=”69″][vc_column][qode_elements_holder number_of_columns=”one_column”][qode_elements_holder_item vertical_alignment=”middle” advanced_animations=”no” item_padding=”20% 0 15% 0″ item_padding_1280_1440=”15% 0 10% 0″ item_padding_1024_1280=”13% 0 6% 0″][vc_single_image image=”239″ img_size=”full” alignment=”center” qode_css_animation=””][vc_empty_space][/qode_elements_holder_item][/qode_elements_holder][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][vc_column_text css=”.vc_custom_1584009420620{padding-right: 30px !important;padding-left: 30px !important;}”]

Донат бар е прва специјализирана продавница за рачно изработени крофни кои не само што изгледаат убаво туку се и највкусните во градот, затоа што се приготвени со многу љубов.

Традиционални или модерни, чоколадни или овошни, полнети или празни…на крофните им даваме една поинаква форма која ги освојува сите сетила.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”437″ img_size=”600×600″ qode_css_animation=””][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=””][vc_column][vc_column_text]

Unicorn party 🦄 🍩😋 ...

25 0

🎁GIVEAWAY 🎁
Лето на подарувања😇 уште еден giveaway овој пат со @allegra4you
Правилата за игра како секогаш исти➡️
1️⃣Направи follow на @donutbar_skopje и @allegra4you
2️⃣Означи во коментар тројца пријатели
🤩можеш да учествуваш се додека означуваш различни пријатели
Добитникот ќе го одбереме во недела на 3ти јули
Среќнооо🍀
...

225 292

Киндер Буено🍩 секогаш во топ5️⃣ 🤩 ...

59 0

🎂Luxe Smash Cake🎂Скрши ја тортата 🔨те чека изненадување🤩 ...

37 0

🎁GIVEAWAY🎁
И оваа недела подаруваме😇
Заедно со @cups_and_brushes на најсреќниот од вас ќе подариме керамичка чаша и кутија со крофни 🤩
➡️За учество:
1️⃣Направи follow на @donutbar_skopje и @cups_and_brushes
2️⃣Означи ги во коментар твоите најдобрите пријатели👬👭👫
ℹ️можеш да учествуваш се додека означуваш различни пријатели
Победникот ќе го одбереме на 26ти јуни🏆
Среќнооо🍀
...

430 1097

Happy birthday 🎈 ...

64 0

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]